loading
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Mimar Soner Yurtseven, 2015 yılında kurduğu Sav Group; konut, ticari yapılar,inşaat,eğlence merkezleri,turizm,karma fonksiyonlar,projeler,konsept projeler,tarihi yapıların,rölöve,restitüsyon,restorasyon,proje ve uygulamalarında proje hizmeti verir.

Genel olarak projeleri gerçekleştiren Sav Group, yapıları yakın çevresi ile düşünüp tasarlayarak yaşama katma konusunda deneyimlere sahiptir. Nitelikli yaşam alanlarının oluşturulmasını gerçekleştiren Sav Group mimarlar, tasarım ekipleri ve danışmanlarla birlikte proje sürecini yürütür.

Sav Group kadrosunda yer alan genç ve dinamik ekiplerin sürekliliğine değer verir. Şirket, çalışmalarına Bodrum ve Milas ofislerinde kurumsal yapısı içinde sürdürmektedir.

Ekibimiz

Soner Yurtseven

Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık

21 Nisan 1984’te Muğla’nın Milas ilçesinde doğdu.2002 Milas Anadolu Meslek Lisesi Restorasyon bölümünü bitirdikten sonra 2004 yılında Muğla Üniversitesi Mimari Restorasyon Programını bitirdi.Konya,Beyşehir,Deştiğin,Doğanhisar camilerinde restorasyon ve konservasyon çalışmalarında bulundu.2007 yılında AB Leonardo Da Vinci programı kapsamında İspanya’nın Sevilya şehrinde üç ay mimarlık ofisinde çalıştı.2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdi.2015 yılında Sav Group Mim.İnş.Res.Ltd.Şti kurdu.Restoratör Mimar Semra Yurtseven ile evlidir.Emir Yiğit isminde oğlu vardır.

 

Semra Yurtseven

Restoratör Mimar
Muğla Üniversitesi – Mimari Restorasyon
Yakın Doğu Üniversitesi – Mimarlık

1985 yılında Denizli, Serinhisar’da doğdu. 2005 yılında Muğla Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünü, 2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık bölümünde eğitimini tamamladı. 2008 yılından itibaren başladığı mimari kariyerine 2015 yılı itibariyle SavGroup Mimarlıkta devam etmektedir.

 

Süleyman Kara

Restoratör
Muğla Üniversitesi – Restorasyon

1982 Yılında Milas’da doğdu.2002 yılında Muğla Üniversitesi – restorasyon bölümünden mezun oldu.Muğla,İzmir,İstanbul gibi şehirler başta olmak üzere birçok Restorasyon projesi ve uygulamasında görev aldı.Çalışmaları arasında Milas Hacı Ali Ağa Konağı,Çöllüoğlu Hanı Restorasyon uygulamaları vardır.2017 yılından itibaren çalışmalarına SAV Group bünyesinde devam etmektedir.


Amacı olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.

Montaigne